dr n. med.

Katarzyna Jalinik

Specjalistka ginekologii onkologicznej, położnictwa ginekologii. Od 2020 roku jest w trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej w Klinice Chirurgii Nowotworów Układu Pokarmowego i Guzów Neuroendokrynnych w Narodowym Instytucie Onkologii – Państwowym Instytucie Badawczym (NIO-PIB) im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie.

Ukończyła I Wydział Lekarski, Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny) oraz studia doktoranckie dotyczące chemioterapii w leczeniu raka jajnika.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w II Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Klinice Ginekologii Onkologicznej NIO-PIB im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, II Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Onkologicznej Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Szpitalu Czerniakowskim.

Uczestniczyła w licznych kursach, szkoleniach i kongresach z zakresu ginekologii onkologicznej, położnictwa i ginekologii oraz zastosowania ultrasonografii w ginekologii onkologicznej, położnictwie i ginekologii w Polsce, Czechach, Anglii, Niemczech i Włoszech.  Jest współautorką publikacji w dziedzinie ginekologii onkologicznej, położnictwa i ginekologii.

Przekaż nam 1.5% podatku

Jeśli masz ochotę nam pomóc, możesz przekazać nam 1,5% z podatku.
Przekaż 1.5% podatku

Infolinia 22 105 55 30

(pon. - pt, 17.00 - 19.00)