Dodatkowe materiały

Poniżej znajdziesz poradniki, ulotki i inne dodatkowe materiały dotyczące raka piersi.

Poradnik dla pacjentek z zaawansowanym rakiem piersi i ich bliskich

Poradnik skierowany jest do kobiet, u których rozpoznano przerzutowego raka piersi, oraz ich otoczenia: rodziny, przyjaciół i znajomych.

Poradnik dla kobiet z wczesnym rakiem piersi

Optymalny BREAST CANCER UNIT w Polsce

Stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny we współpracy z Polskim Towarzystwem Ekonomiki Zdrowia zaprojektowało badanie, którego celem było znalezienie wiarygodnej odpowiedzi na pytania dlaczego uznane, doświadczone i cieszące się dobrą opinią ośrodki leczenia raka piersi nie uczestniczą w projekcie KON-Pierś i jak powinny zostać zmienione akty prawne wprowadzające opiekę kompleksową, aby stworzyć warunki realnego rozwoju sieci Breast Cancer Units w Polsce.

Audyt leczenia raka piersi 2010 – 2020

10 ekspertów diagnostyki, leczenia i rehabilitacji raka piersi, zaproszonych do udziału w projekcie pt. „Audyt leczenia raka piersi 2010-2020. Warunki dalszego postępu” zostało poproszonych o podsumowanie tego, co postrzegają jako sukces w swojej dziedzinie w ostatniej dekadzie oraz o sformułowanie najpilniejszych zaleceń na przyszłość.

„O życiu z rakiem i po raku: Praktyczny poradnik dla każdego” pod red. naukową prof. Krystyny de Walden-Gałuszko

Książka przygotowana przez doświadczonych lekarzy i psychologów powstała z myślą o pacjentach żyjących z rakiem, a także o osobach, którym udało się pomyślnie zakończyć leczenie. Jest odpowiedzią na konkretne i najczęściej zadawane pytania pacjentów onkologicznych.

Infolinia 22 105 55 30

(pon. - pt, 17.00 - 19.00)