Dodatkowe materiały

Poniżej znajdziesz poradniki, ulotki i inne dodatkowe materiały dotyczące raka piersi.

„Poradnik leczenia potrójnie ujemnego raka piersi. Nowe metody leczenia” pod red. dr hab n.med. Elżbiety Senkus–Konefki

Poradnik, który uwzględnia pozytywne zmiany związane z diagnostyką i leczeniem tego typu nowotworu. W przystępny sposób zostały tu opisane m.in. schematy lekowe i nowe opcje leczenia, także w przypadku nawrotów. Wydany w 2023 r.

„O życiu z rakiem i po raku: Praktyczny poradnik dla każdego” pod red. naukową prof. Krystyny de Walden-Gałuszko

Książka przygotowana przez doświadczonych lekarzy i psychologów powstała z myślą o pacjentach żyjących z rakiem, a także o osobach, którym udało się pomyślnie zakończyć leczenie. Jest odpowiedzią na konkretne i najczęściej zadawane pytania pacjentów onkologicznych.. Wydanie II z 2023 r.

Poradnik dla pacjentek z zaawansowanym rakiem piersi i ich bliskich

Poradnik skierowany jest do kobiet, u których rozpoznano przerzutowego raka piersi, oraz ich otoczenia: rodziny, przyjaciół i znajomych. Wydanie II z 2021 r.

Poradnik dla kobiet z wczesnym rakiem piersi

Optymalny BREAST CANCER UNIT w Polsce

Stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny we współpracy z Polskim Towarzystwem Ekonomiki Zdrowia zaprojektowało badanie, którego celem było znalezienie wiarygodnej odpowiedzi na pytania dlaczego uznane, doświadczone i cieszące się dobrą opinią ośrodki leczenia raka piersi nie uczestniczą w projekcie KON-Pierś i jak powinny zostać zmienione akty prawne wprowadzające opiekę kompleksową, aby stworzyć warunki realnego rozwoju sieci Breast Cancer Units w Polsce.

Audyt leczenia raka piersi 2010 – 2020

10 ekspertów diagnostyki, leczenia i rehabilitacji raka piersi, zaproszonych do udziału w projekcie pt. „Audyt leczenia raka piersi 2010-2020. Warunki dalszego postępu” zostało poproszonych o podsumowanie tego, co postrzegają jako sukces w swojej dziedzinie w ostatniej dekadzie oraz o sformułowanie najpilniejszych zaleceń na przyszłość.

Cykl webinarów dla pacjentek z rakiem piersi

Warsztaty online, które uświadamiają, edukują i łączą: kobiety z innymi kobietami, wiedzę ekspercką z doświadczeniem pacjentek, świadomą edukację z umiejętnością dbania o siebie., prowadzone przez Elżbietę Majewską i Magdalenę Knefel z PARS

Przekaż nam 1.5% podatku

Jeśli masz ochotę nam pomóc, możesz przekazać nam 1,5% z podatku.
Przekaż 1.5% podatku

Infolinia 22 105 55 30

(pon. - pt, 17.00 - 19.00)